EN

KURUMSAL

Kurumsal

Kurumsal Kurumsal
Kurumsal Mesaj

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde başlayan dostluğumuz, gelecekte birlikte kendi şirketimizi kurma hayalimizin kaynağıdır. Mezuniyet sonrası farklı kurumsal firmalarda geçirdiğimiz sürenin ardından girmiş olduğumuz askı destek sistemleri piyasasında edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle 2008 yılında hayalimizi gerçekleştirmeye karar verdik.

Darhan’ın ilk yıllarında modüler askı destek sistemleri üreticisi Alman Müpro firması distribütörlüğü ile başlayan çalışmalarımız 2011 yılında yine Alman üretici Sikla distribütörlüğü ile devam etti. 2015 yılında ise ürün gamımızı genişleterek Sismik Askı ürün grubunda Dünya’nın önde gelen markası Amerikan Erico Caddy ile işbirliği yaptık. Darhan’ın gelişimine paralel olarak ürün ve hizmet seviyemizi de geliştirme hedefiyle Ses ve Titreşim İzolasyonu ürün grubuna inovasyon ve hizmet bakımından Avrupa’nın yükselen markası AMC Mecanocaucho ile giriş yaptık.

Hali hazırda Profit, Sikla, Erico ve AMC işbirliklerimizin yanı sıra sismik askılama ve koruma, modüler askı destek sistemleri ve titreşim izolasyonu ürün gruplarında artık DARHAN markası olarak Avrupa standartlarında geliştirdiğimiz kendi ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Darhan’ın bu noktaya gelmesindeki ana değerinin çözüm odaklı mühendislik yaklaşımı olduğunu söyleyebiliriz. Sadece ürün tedariği sağlayan değil, müşteri ihtiyacını eksiksiz anlayarak projelendiren ve  bir sistem sunan özgün yaklaşımla çalışıyoruz.

Darhan’ı kurduğumuzdan bu yana müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem kadar çalışan gelişimi ve memnuniyetine de önem veriyoruz. Bize göre Darhan’ın en önemli değeri çalışanlarıdır ve en büyük yatırımımız da çalışanlarımıza olacaktır. Sürekli gelişim odaklı yönetilen, adil ve huzurlu bir şirket olma hedefiyle oluşturduğumuz kültür meyvelerini veriyor ve Darhan’ın büyümesinin ana etkeni olarak karşımıza çıkıyor.

Bizim hedefimiz mühendislik yaklaşımımız, sistem çözümlerimiz, çalışanlarımız ve vizyonumuzla Darhan’ın faaliyet gösterdiği sektörlerde Dünya’nın önde gelen markalarından biri haline getirmektir. Bu amaçla bilimin ve teknolojinin ışığında sürekli çalışıyor ve gelişiyoruz.