EN

HİZMETLER

Hizmetler

TİTREŞİM ANALİZLERİ

 

Titreşim izolasyonu yaşam mahallerinde çoğunlukla mekanik cihazlardan, üretim tesislerinde ise makine teçhizatından kaynaklanan yüksek frekanslı titreşimin yapı içerisinde hareket etmesini engelemek yada otomotiv sanayinde aracın çalışmasından ötürü kaynaklanacak titreşimin sürüş konforunu azaltmasını engellemek adına kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak makine ve teçhizatın bakım ve onarımın periyodunun artırılarak makine ömrünün uzatılması noktasında da, titreşim izolasyonu büyük önem taşımaktadır.

Titreşimin var olduğu tüm platformlarda gerekli ölçümlerin yapılarak titreşim seviyelerinin belirlenmesi ve analiz yazılımımız sayesinde simule edilmesi neticesinde gerekli titreşim izolasyon çözümlerinin belirlinmesi ve gerekli raporların hazırlanması mühendislik departmanımız tarafından yapılmaktadır.

Soğutma grupları, jeneratör yada motor grupları gibi titreşim üreten tüm cihazlar için gerekli titreşim analizlerini yapılması ve ortaya çıkan titreşimin tamamen yada kısmen ortadan kaldırılması adına gereken çözümlerin üretilmesi konusunda mühendislik departmanımız ile temasa geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için proje ve mühendislik departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.