EN

HİZMETLER

Hizmetler

REVIT MODELLEME

Yapı Bilgi Modellemesi (BIM – Building Information Modeling), mimarlık, mühendislik ve inşaat profesyonellerinin binaları ve altyapıları daha etkin şekilde planlamaları, tasarlamaları, inşa etmeleri ve yönetmelerine yönelik kavrayış ve araçları sağlayan akıllı bir 3D model tabanlı süreçtir. Elektromekanik tesisat  support komponentlerinin BIM Revit platformu üzerinde modellenmesi ve mekanik projelere işlenmesi, bu sistemlerin henüz projelendirme aşamasında dahi 3 boyutlu olarak modellenmesine ve görüntülenmesine olanak vermektedir.

Darhan proje ve mühendislik departmanı, projeniz için gerekli askı destek yapılarının Revit üzerinde 3B olarak modellenmesi, modellerin projelere işlenmesi ve Revit yazılımının kullanılarak keşif alınması ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

Askı destek sistemlerinin yanısıra ürünlerinize ait Revit model ailelerinin, parametrik özellikleri ile birlikte modellenmesi ve 3B projelere entegre edilebilecek şekilde hazırlanması ile ilgili ihtiyaçlarınız için firmamız ile temasa geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için proje ve mühendislik departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.